Boğaz Turu

Boğaz turu denildiğinde akla ilk gelen firmamız olan Active Turizm firmamızı, sizler de aradığınızda, hızlı bir şekilde sizlere geri dönüş sunulmaktadır. Hatta bu istemiş olduğunuz yemek ile ilgili olarak farklı paketler ve seçenekler sunulmaktadır. Bunların arasından seçmiş olduğunuz seçenekleri, gerekli plan ve programı yapılır ve sizlere en iyi şekilde hizmetin sunulması için çalışmaya başlanır. Firmamız kurulmuş olduğu ilk günden bu yana, her zaman için vizyonuna uygun olarak çıtayı, daha da yukarıya koymakta ve bu vermiş olduğu hizmetlerle, sizlerin en kaliteli standartlarda hizmet almanızı sağlamış bulunmaktadır.  Bunların yanı sıra almış olduğu bütün ekip elemanlarının, her zaman için gerekli oryantasyon programlarını çıkarmış ve bu sayede çizmiş olduğu kalite standartlarını herkese eşit bir şekilde sunmayı başarmış bulunmaktadır.

Boğaz Turu Seçeneklerimiz

Firmamıza sizler de güvenebilir ve hemen bizleri arayabilirsiniz. Şunu bilmek gerekir ki, gerek yerli, gerekse yabancı bütün misafirlere İstanbul ve boğazın muhteşem güzelliğin de tekne turu davet organizasyonları yapan, bu konuda da yıllardır yapmış olduğu hizmetlerle her zaman için ön planda olmayı başaran firmamıza güvendiğiniz takdirde, siz de kaliteli bir şekilde hizmetlerimizi alabileceksiniz.

İstemiş olduğunuz her konuda isterseniz çok daha ufak tekneler, isterseniz çok daha büyük tekneler olsun, her türlü konuda sizlere gerekli hizmetleri sunabiliyoruz. Yemekli boğaz turu deyince, yıllardır akla ilk kendimizi sebebi de, kesinlikle kalitemizin her zaman için en üst standartlarda olmasının yanı sıra, aynı zamanda sizlere uygun fiyatlı paketleri sunmamız ve her zaman için sizlerin memnuniyetini sağlamak için elimizden gelen her şeyi yapmamızdır.

Boğaz Turu Tecrübemiz

Sizler de bizleri aradığınızda gördüğünüz gibi sözler güler yüzlü müşteri hizmetlerimiz karşılamakta ve sizlere istemiş olduğunuz her konuda detaylı bir şekilde plan ve program sunmuş bulunmaktadır. Tecrübesiyle ve müşteri memnuniyeti önceliği ile, bilgi, birikim ve deneyimini sizlere sunmaktan, hiçbir zaman çekinmeyin firmamızı sizler de arayabilirsiniz. İşini aşkla yapan bir ekibe sahip olan organizasyon firmamız, her zaman için imza atmış olduğu organizasyonlarda, kaliteyi hedeflemiş ve gün geçtikçe bu kalite çıtasını daha da yukarıya çıkararak, kendi çizgisini çizmeyi başarmış ve marka bilinirliğini de arttırmıştır.

Boğaz Turu Active Turizm Farkıyla

Ekiplerimiz olarak, her zaman için yetiştirdiğimiz personellerimizin kullanıyoruz. Çünkü gerçek bir hizmet verilmesi ve standartların üstünde kaliteli bir hizmet sunduğumuz için vücudumuza ve ilkelerimiz doğrultusunda bu hizmetleri sunabilmek adına bizleri gerekli personel yapısını, kendimiz oluşturulması gerektiğini biliyoruz. Bu yüzden dolayı da yıllardır kendi içerimizde yetiştirmiş olduğumuz ekiplerimizin sürekli geliştirerek ve yetiştirilen çok daha büyük bir aile olmayı ve sizlere her zaman kalite sunmayı başarmış bulunuyoruz. Bu arada kurumsallık olarak yıllardır sizlere en iyi hizmetleri sunan firmamız, aynı zamanda da sizlerin memnuniyeti için her zaman dostane yaklaşımlarıyla, tanınmış Active Turizm denildiği zaman, her zaman için yemekli boğaz turu konusunda bir kalite olduğumuz kabul edilmiş bulunmaktadır.

Sizler de uğraşmadan çok hızlı bir şekilde geri dönüşleri almak ve kaliteli bir firma ile çalışmak için uygun fiyatlı seçeneklerimiz ile bizleri arayarak, en iyi şekilde hizmetleri alabilirsiniz. Firmamızın yılların deneyimi olarak hizmet vermesinin yanı sıra aynı zamanda da her zaman vizyonu ve misyonu gereği, sizlere hizmette kaliteyi ön plana tutması sayesinde, sizler de İstanbul’un silüetini izlerken, aynı zamanda da boğaz turunun keyfine varmış olacaksınız. Böylece yemekli boğaz turu konusunda sizler de çok rahat ve huzurlu sonuçlar alma şansına sahip olacaksınız.

Call Now Button
Konuşmayı Başlat
Merhaba.
Nasıl yardımcı olabiliriz?