Teknede after party konusu, özellikle kutlama amacıyla parti yapmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği ve araştırdığı konulardan birisi olmaktadır. Teknede after party organizasyonları pek çok farklı neden için düzenlenebilmektedir. After partyleri tekne içerisinde, açık denizde ve muhteşem bir ortamda yapmak için birçok insan bu organizasyonları tercih etmektedir.

Teknede after party hiç unutulmayacak olan özel anların oluşmasını sağlamakta ve diğer mekânlarda verilen after party fiyatlarına göre her zaman daha ekonomik olan fiyatlarla gerçekleşebilmektedir. Teknede verilen after partylerin en büyük amacı ise katılanların özel kutlamalarını yapabilmelerini sağlaması ve hoş bir ortamda stresten uzak eğlenmesini sağlamak olmaktadır.

Teknede After Party Nasıl Yapılır?

Son yıllarda en popüler organizasyon çeşitlerinden birisi olan denizde ve teknede after parti organizasyonu ile eğlenceli zamanlar geçirilebilmekte ve yaşam yorgunluğundan kurtulma sağlanabilmektedir. En sevilen tekne turlarından birisi olan teknede after party organizasyonu ile geleneksel olan eğlence çeşitlerinden daha farklı olarak partiler düzenlemek mümkün olmaktadır.

Teknede after party organizasyonları deneyimli olan personeller ve kadrolarla gerçekleşmektedir. Teknede after party için kullanılan tekneler tek ya da iki katlı olabilmektedir. Gezi tekneleri ya da yat tarzında olan tekneler ile after party yapılabilmektedir. Bu bağlamda teknede after party seçenekleri ise şu şekilde sıralamaktadır;

  • Nişan sonrası after party organizasyonları
  • Bekârlığa veda gecesi partileri
  • Düğün ya da nikâh sonrası after party organizasyonu
  • Balo gecesi after partileri
  • Çeşitli parti organizasyonları
  • Mezuniyet sonrası after party organizasyonları

Teknede düzenlenen after party organizasyonları yemekli yemeksiz, içkili ya da içkisiz olabilmektedir. Müşterilerin isteğine bağlı olarak istenilen tarzda after partyler düzenlenmektedir. Teknede after party organizasyonlarında son teknolojiye uygun olan müzik sistemleri kullanılmakta olup, bunun yanı sıra  canlı müzik, dans gösterileri, animasyon gösterileri ve dj hizmetleri de verilmektedir. Aynı zamanda teknede after party paketlerinin hepsinde genel olarak, parti ortamına uygun olan tekne, masa ve sandalye süslemeleri de yapılmaktadır.

Teknede After Party Fiyatları

Teknede after party fiyatları müşterilerin seçtiği paketlere ve özel isteklere göre farklılık gösterebilmektedir. Bu nedenle yemekli olan after partyler, her zaman yemeksiz olan after partylere göre daha yüksek bir fiyata sahip olmaktadır. Teknede düzenlenen after party fiyatına, partide kullanılması istenen teknenin lükslük derecesi de etki etmektedir.

Bunların dışında teknede after party fiyatları, partiye katılacak olan davetli sayısına göre, yani kişi başı olarak hesap edilmektedir. Bu after party organizasyonlarında partiye katılacak olan davetlilerin sayısına göre tekne boyutları ayarlanmakta olup, buna bağlı olarak kalabalık olan after partyler için daha çok 2 katlı olan yatlar tercih edilmektedir.

Yatla düzenlenen after party organizasyonların fiyatı ise normal gezi teknelerine göre daha pahalı olmaktadır.

İstanbul Teknede After Party Organizasyonu

Parti yapmanın en güzel yollarından birisi olan teknede after party organizasyonu ile unutulmayacak olan eğlenceli anlar misafirlere yaşatılabilmektedir. İstanbul’da düzenlenen teknede after party organizasyonları ise İstanbul Boğazı’nda olmak üzere açık denizde yapılmaktadır. Tekne seyir halinde iken gerçekleşen bu after partyler özellikle İstanbul Boğazı’nın gece güzelliği içerisinde yapılmaktadır.

En sevilen tekne organizasyonlarından birisi olan, İstanbul teknede after party organizasyonu dâhilinde, partiye katılacak olan davetlilerin sayısı ise 25, 50, 100, 150, 200, 250, 300, 350, 400, 450 ve 500 kapasiteli olabilmektedir. İstanbul Boğazı’nda teknede düzenlenen bu after partiler, haftanın yedi günü ve sadece geceleri yapılmaktadır.

SIK SORULAN SORULAR

Teknede after party fiyatları ne kadar?

Teknede after party fiyatlarımız kişi başı olarak menü içeriği – kişi sayısı – tarihinize ve istediğiniz tekne veya yat seçeneneğine göre değişir. Kişi başı fiyatlarımız ortalama 100 TL ile 300 TL arasında değişiklik gösterir.

Teknede after party için minimum kaç kişi gereklidir?

Teknede after party organizasyonlarımıza minimum 4 kişi maximum 200 kişi katılım sağlayabilirsiniz.

Teknede after party hizmetinizde neler dahildir?

Teknede after party hizmetimize masa süsleme – müzik yayını ve seçtiğiniz menü dahildir.

Call Now Button
Konuşmayı Başlat
Merhaba.
Nasıl yardımcı olabiliriz?