Teknede Romantik Bir Evlenme Teklifi Yapın

Evlenerek hayatlarını birleştirmek isteyenlerin, ilk ve en önemli adımını evlilik teklifi oluşturmaktadır. Evlilik tekliflerini değişik ortam ve şekillerde yaparak, unutulmaz hale getirmek isteyen damat adayları, sürekli olarak bunun arayışı içinde bulunuyorlar. Firma olarak, bu önemli teklifi muhteşem bir anıya çevirmek teknede evlenme teklifi İstanbul hizmeti kapsamında için her türlü organizasyonu yapmaktayız.

Damat adaylarının arayışlarına son vererek, en güzel ve en uygun teknede evlenme teklifi fiyatları ile tekliflerini reddedilmeyecek ortam ve koşullarda yapmalarını sağlamaktayız. Bu konuda firmamızla direkt olarak görüşülebileceği gibi internet ortamından talepler belirtilerek, en kısa sürede teklif alınabilmektedir. Fiyatlarımızı istenen organizasyona göre belirlerken, sektördeki en uygun fiyatları vermenin de mutluluğunu yaşamaktayız.

Yatta Evlenme Teklifi

En güzel evlenme teklifleri yatta yapılmaktadır. Herkesten uzak ve gelin adaylarının kendilerini çok daha özel hissetmelerini sağlayan bu ortam sayesinde, evlilik teklifleri hem sürpriz, hem de unutulmaz olmaktadır. Firma olarak bu güne kadar verdiğimiz alternatifsiz ve kaliteli hizmetlerimizden dolayı sektörün lideri konumundayız. İnternet üzerinden yatta evlenme teklifi İstanbul aramalarının da en çok tıklanan ve beğenilen firmaların başında bulunmaktayız. Her türlü ortam için hazırlanabilen yat filomuz, evlilik teklifleri için talep edilen her türlü ihtiyacı karşılamaktadır. Yatta evlenme teklifi organizasyonumuz alternatiflerle dolu ve yatta evlenme teklifi fiyatları konusunda da iddialı olmakla beraber, genel olarak şu şekilde gerçekleşmektedir:

  1. Gelin ve damat adaylarını istedikleri bölgeden yatımıza alarak, önce seçilen müzikler eşliğinde ve kokteyl ikramlarımızla bir saatlik bir boğaz turu yaptırmaktayız
  2. Genellikle akşam saatlerinde yaptığımız bu organizasyonda, damat adayı ile ortak verilen karar doğrultusunda akşam yemeği menüsü sunmaktayız. Masada kristal bardaklar, mumluklar ve gümüş şamdan ve peçeteliklerin yanı sıra özel yemek takımlarımız bulunmaktadır.
  3. Evlilik teklifi ile birlikte, istendiğinde havai fişek ve volkan gösterisi yapıyoruz
  4. Organizasyonumuz süresince bayan ve erkek garsonlarımız sürekli olarak çifte eşlik etmektedir
  5. Yatın süslemesini de profesyonel ekiplerimiz yapmaktadır.
  6. Yata binme esnasından, inene kadar tüm yaşananları anıya çevirmek için, profesyonel fotoğrafçılarımız tarafından kamera ve fotoğraf çekimleri yapılmaktadır. çekimlerimizi hem dijital hem de fotoğraf albümü olarak çiftlere sunmaktayız.
  7. İstendiği takdirde canlı keman eşliğinde de çiftlere muhteşem bir müzik keyfi sunmaktayız.

Yatta Sürpriz Evlenme Teklifi

Evlenme teklifleri çoğunlukla damat adayları tarafından sürpriz olarak yapılmak istenmektedir. Bu konuda da damat adaylarımızın hayallerinin de ötesini gerçekleştirmekteyiz. Sade bir yat gezisi olarak başladığımız organizasyonu, evlilik teklifi ile beraber bambaşka bir ortama çevirmekteyiz. Sürpriz evlilik teklifi yapılırken verilecek yüzüğü de en değişik ve ilginç şekilde sunan firmamız, hem teklif esnasında hem de teklifin kabulünden sonra ortama uygun müziklerle (özellikle çifte özel olan müziklerle) ortamı daha da romantik bir hale çeviriyoruz. Evlilik teklifinden sonra, yatın ortamını çok kısa sürede romantik bir ortama çeviren firmamız, kokteyl masasını da muhteşem bir yemek masasına çevirmekte ve hizmetlerini kişiye özel garsonlar eşliğinde vermektedir.

Sürpriz Evlilik Teklifinden Sürpriz Partiye

Yatta sürpriz evlilik tekliflerini aileleri veya yakın arkadaş grupları ile de paylaşmak isteyen çiftleri sayısı oldukça fazladır. Firma olarak, evlilik teklifini yapacak kişi ile koordineli olarak, bu konuda da tüm faaliyetleri yapmaktayız. Sürpriz partiye katılacak kişilere, önceden yatın yanaşacağı bir yer belirleyerek orada hazır bulunmalarını sağlıyoruz. Evlilik teklifinden sonra yat gezisi bitmiş gibi misafirlerin bineceği yere yanaşıyoruz.

Çift tam yattan inerken arkadaşlarını karşılarında görüyorlar ve onları da alarak kısa bir deniz turu yaparken, yatımızı parti için kısa sürede hazırlıyoruz. Önceden kararlaştırdığımız içecek ve ikramları sunarken, istenirse çift için pasta kesme ortamı da hazırlıyoruz. Denizin ortasında kimseyi rahatsız etmeden, misafirlerimizin bu mutlu gününde gönüllerince eğlenmeleri için taleplerinin de fazlasını yerine getiriyoruz.

Lazerle Evlenme Teklifi

Tüm dünyada giderek yaygınlaşan lazerle evlenme teklifini firma olarak, en modern cihazlarla ve rakipsiz olarak vermekteyiz. Türkiye’deki en kuvvetli lazerlere sahip olan firmamız, damat adayının evlilik teklifini gökyüzüne veya isterlerse boğaz köprüsü üzerine, en güzel yazı biçimleri yazarak, teklifi daha da reddedilmez hale getirmektedir. Evlilik teklifi ve verilen cevap ile istenen yazılar gökyüzünden, kıyılarda cevabı bekleyen çiftin yakınları tarafından da net olarak izlenebilmektedir.

Diğer Hususlar

Yatlarımızın iç tasarımları organizasyonun özelliğine uygun olarak yapılmaktadır. Yat kaptanı ile konuklarımızın bölümleri tamamen ayrılmış ve görülmemektedir. Ayrıca organizasyonun özelliğine göre, çiftler istenmedikleri sürece, tamamen yalnız bırakılmaktadır. Tüm yatlarımızın bakımları yapılmış, yaşları genç ve her türlü hava ve deniz şartlarına dayanacak yapıdadır. Yat kaptanlarımız ehliyetli ve deneyimlidir. Hizmet veren hostes ve garsonlarımız, özel olarak seçilmiş ve bu konuda sıfır hata % 100 memnuniyetle çalışmaktadır.

Organizasyon önce müşterilerimizle tüm planları beraber, alternatifli olarak yapmaktayız, böylece istenmeyen bir durumla kesinlikle karşılaşılmamaktadır. İstenildiği takdirde, canlı müzik ve gösteri ekipleri de temin etmekteyiz. Tüm organizasyonlara uygun boyutlarda yatlarımız mevcuttur. Herkesin bütçesine uygun yatta evlilik teklifi paketlerimiz bulunmaktadır.

Teknede evlenme teklifi fiyatı nedir ?

Fiyat teklifin süresi yemek menüsü ve çalgı seçimine göre değişmektedir.

Yatta evlenme teklifi nasıl yapılır ?

Dilerseniz romantik bir yemek eşliğinde dilerseniz köprüye lazerle teklifinizi yansıtarak yapabilirsiniz.

Teklif esnasında kemancı oluyor mu ?

Talebiniz doğrultusunda kemancı getirebiliriz.

Yemek ikramı oluyor mu ?

Evet seçtiğiniz menüye göre hazırlanan ikramlar oluyor.

Lazerle köprüye teklif yazabilir miyiz ?

Dilerseniz lazerle teklifinizi köprüye yansıtabiliriz.