Kına geceleri, kültürümüzün önemli unsurlarından biridir. Kına gecenizin çok daha keyifli ve farklı geçebilmesi için teknede kına  gecesi organizasyonu yapabilirsiniz. Unutulmayacak anılar biriktirmek, misafirlerinizi etkilemek ve en önemlisi kendinizi iyi hissetmek için tercih edebileceğiniz tekne organizasyonları, kına geceleri için idealdir.

Teknede kına gecesi hizmeti veren firmamız, 500 kişiye kadar olan tekne organizasyonlarınızı yapabilmektedir. Müşterilerimizin beklenti ve isteklerine uygun olacak şekilde her türlü organizasyonunuzun teknede gerçekleşmesini sağlayan firmamız,  istediğiniz konseptteki kına gecesini düzenleyecektir. Teknede kına gecesi fiyatları, müşterilerimizin organizasyon isteklerine göre değişkenlik gösterse de, her zaman piyasaya göre çok daha uygun fiyatlıdır. Böylece özel günlerinizde büyük meblağlar harcamanıza gerek kalmadan tekne organizasyonları düzenleyebilmeniz mümkündür.

Teknede Kına Gecesi Fiyatları

Düğünden önceki en önemli organizasyonlardan biri kınadır. Kına gecesi olarak bilinen bu etkinliğin tekne ortamında yapılması imkanını sizlere sunuyoruz. Kınanın kadınlar ve erkekler olarak ayrı ortamlarda yapılması isteniyorsa tekne kaptanından garsonlarımıza kadar bunu sağlayabiliyoruz. Kına gecesini teknede kına organizasyonu olarak isteyenlerin görüşleri bizim etkinliğimiz içinde önemli bir yerde bulunuyor.

Teknede kına gecesi fiyatı araştırırken firmamız ile iletişime geçmeniz durumunda sizin için uygun ve ekonomik fiyat seçenekleri ile karşılaşacağınızı vaat edebiliriz. Organizasyon hazırlıklarına başlamamız için bir an önce iletişime geçebilirsiniz.

Teknede Kına Gecesi Nasıl Yapılır?

Tekne organizasyonları, her geçen gün daha da fazla talep edilmektedir. Teknede kına gecesi yapmak istiyorsanız, dilediğiniz konsepti tercih edebilirsiniz. Sade, şık, modern, geleneksel, vintage gibi sayısız konsepte açık olan firmamız, müşterilerimiz ile görüşme esnasında kına gecenizde istediğiniz ayrıntıları öğrenecek ve sizlerle sürekli iletişim içerisinde olarak tüm gelişmelerden haberdar olmanızı sağlayacaktır.

Teknede kına gecesi organizasyonu için tarih ve detayları konuşmak için firmamızın iletişim numaralarını kullanarak bizlerle görüşebilirsiniz. Bu sayede hem hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir hem de istediğiniz kına gecesinin konseptini paylaşarak bu isteğinizin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Teknede Kına Gecesi Organizasyonu

Teknede özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız, hayalinizdeki gibi bir kutlama organize etmek için bizlere ulaşabilirsiniz. Teknede kına gecesi organizasyonu planlamalarımız, firmamızın geniş hizmet skalası sayesinde müşterilerimizin %100 memnuniyetini sağlamaktadır. Üstelik firmamız, tamamen müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket ederek hayalleri gerçekleştirmektedir. Müşterilerimiz, kına gecelerine isteklerine bağlı olarak 20 kişi davet edebileceği gibi, 500 kişi de davet edebilmektedir.

Teknenin sadece size ve sizin organizasyonunuza ayrıldığı etkinliklerde hayatınızın en güzel günlerini yaşayabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak teknede kına gecesi fiyatları, oldukça uygun fiyatlıdır. Net bir fiyat bilgisi öğrenmek için bizleri arayabilirsiniz. Zira istekleriniz, kişi sayısı, etkinlik günü gibi pek çok unsur, fiyatlar üzerine etkili olmaktadır.

Teknede Kına Gecesinde Ne Giyilir?

Tekne organizasyonlarında ne giyileceği ile ilgili pek çok insan kararsız kalmaktadır. Eğer teknede kına yapmak istiyorsanız, dilediğiniz tarzda kıyafet giyebilirsiniz. Ancak tekne şartlarında zor anlar yaşamamak için bazı detaylar dikkat etmeniz tavsiye edilmektedir.

Örneğin teknede yapılacak kına etkinliğinde çok kısa ya da yerde sürünen uzunlukta kıyafetler giymemeniz tercih edilmektedir. Zira rüzgârın etkisiyle kıyafetiniz açılabilir ya da uzun giydiğiniz kıyafetler zor yürümenize sebep olabilir. Ayrıca çok yüksek topuğa sahip ayakkabılardan kaçınmanız ve yanınıza hava şartlarına uygun bir şal almanız tavsiye edilmektedir. Bu sayede en güzel gününüze kıyafetleriniz bir sorun oluşturmayacak ve keyifli bir gece geçirmeniz çok daha kolaylaşacaktır.

Teknede kına gecesi fiyatları nedir?

Teknede kına gecesi fiyatlarımız hafta içi hafta sonu günleri ayrı ayrı olmak üzere kişi başı ortalama 60 TL – 180 TL arası değişiklik gösterir.

Teknede kına gecesi kaç saat sürer?

Teknede kına gecesi sürelerimiz hafta içi minimum 2 saat – Hafta sonu minimum 4 saat sürmektedir.

Teknede kına gecesi için fotoğraf ve video ekibi mevcut mu?

Teknede kına gecesi için video fotoğraf ekibimiz mevcut olup istemeniz durumunda kendi fotoğraf – video ekibinizi getirebilirsiniz.

Call Now Button
Konuşmayı Başlat
Merhaba.
Nasıl yardımcı olabiliriz?