Teknede Mezuniyet

Eğer sizlerde geleceğe dair güzel anılar biriktirmek ve okul mezuniyeti gibi en mutlu anlarınızı ölümsüzleştirmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey, bizler ile iletişime geçerek teknede mezuniyet balosu ya da partisi düzenlemek için organizasyon hizmetlerimizden yararlanmak olmalıdır. Teknede mezuniyet partisi düzenleyerek yakın arkadaşlarınızla inanılmaz ve bir o kadar eğlenceli anlar yaşayabileceğiniz gibi organizasyonlara dilerseniz velileri ve öğretmenleri de ekleyerek hep birlikte muazzam bir gece geçirebilirsiniz.

Oldukça iddialı bir organizasyon ekibi ile tüm gece hizmetinizde olacak personelimiz ihtiyaç duyduğunuz her şeyde sizlere daha kaliteli içeren bir hizmet sunabilmek için destek sağlayacaktır. Bunun yanı sıra lezzetli yemeklerimizle birlikte boğazın eşsiz manzarası karşısında büyüleneceksiniz. Düzenlediğimiz tüm organizasyonların genelinde her zaman müşteri memnuniyeti ön planda tutmakta olup, bu doğrultuda hizmet sağlamaktayız. Bu hizmeti sağlarken teknede mezuniyet fiyatları oldukça uygun bir şekilde sağlanmaktadır.

Yatta Mezuniyet

Uzun yıllar emek ve çaba gösterdikten sonra teknede mezuniyet balosu ya da partisine katılarak ölümsüzleştirmeye ne dersiniz? Organizasyon şirketimiz boğaz manzarası eşliğinde teknede mezuniyet partisi ya da balosu düzenleyerek sizler için sıra dışı bir gece hazırlıyor. Sizlerin de uzun uğraşlar sonucunda mezuniyet anınızı taçlandırmak ve ödüllendirmek hakkınızdır. Bu nedenle yatta organizasyon düzenleyerek katılabileceğiniz boğazın eşsiz manzarası karşısında bir yat partisi ya da balosu gecenizi mükemmel kılmak için müthiş bir seçenek.

Hele ki en yakın arkadaşlarınız ve dostlarınızla dilerseniz aileniz ve öğretmenlerinizle geleceğe dair güzel anılar biriktirmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey, sizlere yatta mezuniyet partisi imkanını sağlayan firmamız ile iletişime geçmek olmalıdır. Organizasyon hizmetlerimiz ve organizasyon paketlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için bizler ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Bu şekilde aklınızdaki teknede mezuniyet fiyatları gibi sorulara kolay bir şekilde yanıt bulabilirsiniz.

Boğazda Mezuniyet Organizasyonu

Yatta mezuniyet partisi hizmetimizden yararlanarak unutulmaz bir mezuniyet akşamı geçirmek istiyor ve geleceğe dair mükemmel hatıralar bırakmak istiyorsanız firmamız ile kontak kurabilir, hizmetimizin detayları hakkında geniş bilgi sahibi olabilirsiniz. Mezuniyet balonuzu unutulmaz kılmak gibi bir düşünceniz bulunuyor ve hayat mücadelesine girmeden evvel dostlarınız ve arkadaşlarınızla eğlence dolu bir akşam düzenlemek istiyorsanız eşsiz boğaz manzarası eşliğinde yatta bir organizasyon düzenlemek sizin için biçilmez bir kaftan olabilir. Boğazın ihtişamlı manzarası, görkemli ışıkları ve Kız Kulesi manzarası eşliğinde lezzetli yemekler ile birlikte güzel bir akşam geçirebilirsiniz.

Üstelik tüm bunların yanında mezuniyet gecenizi ihtişamlı bir geceye çevirebilir, eşsiz boğaz turunuza Osmanlı mimarisiyle bezenmiş yalı ve sarayları da ekleyerek uygun fiyatlı bir organizasyonla ölümsüzleştirme imkanı bulabilirsiniz.

Yatta Mezuniyet Organizasyonu Paketleri ve Fiyatları

Benzersiz bir ışık şöleni içerisinde ve güzel bir havada Osmanlı yalı ve saraylarıyla birlikte geçmişten günümüze uzanan tarihi yapılarla müthiş bir akşam geçirmek için yatta mezuniyet balosu doğru bir tercih olacaktır. Üstelik firmamızın sunmuş olduğu organizasyon fiyatları her bütçeye ve cebe hitap ediyor.

Bunun yanı sıra hizmet paketlerimiz içerisinde yer alan imkanlar, her biri alanında uzman çalışan personellerimiz ile hizmetinize sunulmaktadır. Organizasyon esnasında rahatsızlık duyduğunuz ya da gerçekleşmesini istediğiniz her türlü ricayı uzman personellerimize gönül rahatlığı ile iletebilir, konforlu ve hizmet dolu bir akşamın keyfini sürebilirsiniz. Tüm bunların tarafımızdan düzenlenen tüm organizasyon ve mezuniyet gecelerinde tüm gece boyunca canlı müzik çalmakta, aperatif ve içecek servisimiz tüm gece oyunca devam etmektedir. Özellikle yatta mezuniyet gecesi organizasyonumuz ile birlikte bir organizasyondan bekleyebileceğiniz tüm imkanları sizlere sunduğumuzdan emin olabilirsiniz.

Yatta organizasyon çerçevesinde arkadaşlarınızı, dostlarınızı ve hatta ailelerinizi de çağırabilir, sizler için hazırlanmış özel akşam yemeği menüleri eşliğinde yemek yedikten sonra muazzam bir yat eğlencesinin fitilini ateşleyebilirsiniz. Saatlerce sürecek bu mavi yolculuk süresince gece boyunca boğazın eşsiz manzarası size muhteşem bir görüntü sunacak. Aynı zamanda gece boyunca teknenin tüm imkan ve avantajlarından ücretsiz bir şekilde yararlanabileceğiniz gibi her türlü dilek ve şikayetiniz için organizasyon sorumlusundan yardım ve destek talebinde bulunabilirsiniz.

Sizler de keyifli bir mezuniyet gecesinde yer almak istiyorsanız bizimle iletişim sağlayarak yatta mezuniyet fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilir ve uygun fiyatlarımızdan yararlanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Boğazda yat ile çizilecek rota boyunca uzman kaptanlarımız ve her biri işinde son derece deneyim sahibi personelimiz ile birlikte makul bir fiyat dahilinde mezuniyet partisini yatta düzenleyebilir ve eksiksiz, kusursuz bir mezuniyet partisi düzenleyebilirsiniz. Aynı zamanda mezuniyet partisini video ve fotoğraflar ile bezeyerek yaşamınız boyunca bir hatıra olarak saklayacağınız güzel anılar biriktirebilirsiniz.

Böylesi unutulmaz bir etkinlik gerçekleştirerek yıllardır vermiş olduğunuz eğitim hayatınızı taçlandırabilmek için teknede mezuniyet partisi fiyatları dahilinde uygun bir ödeme gerçekleştirerek gerekli tüm imkanların yer aldığı yatta mezuniyet gecesi organizasyonuna katılım sağlayabilirsiniz. Teknede mezuniyet balosu organizasyon etkinliklerimiz hakkında daha detaylı bir bilgi gereksinimi duyuyor ve fiyatlarımız konusunda bilgi almak istiyorsanız sitemizde yer alan iletişim bilgilerimizden şirketimize ulaşarak organizasyon ekibimiz ile iletişim sağlayabilirsiniz.

 

Teknede Mezuniyet Balosu

Teknede mezuniyet balosu organizasyonlarında genel olarak 20:00 – 00.00 arası istanbul boğazında eşsiz bir tekne turuyla eğlenen mezun dostlarımız konseptlerine göre maskeli olarakta düzenlemeler yapabilmektedir.

Teknede Mezuniyet Fiyatları

Teknede mezuniyet partisi yapmak sanıldığı kadar pahalı bir organizasyon türü değildir, kişi sayınız ve menü seçiminiz fiyatı doğrudan etkilemektedir. Kişi başı 30 Tl ilede mezuniyetinizi teknede yapabilirsiniz kişi başı 300 tl ilede.

Teknede Mezuniyet ile Yatta Mezuniyet Farkı

Teknede mezuniyet ile yatta mezuniyet arasında büyük bir fark yoktur. Kişi sayınıza göre bindiğiniz taşıtın türü değişmektedir, genelde yatlar maksimum 50 kişi kapasitelidir, tekne kategorisinde olanlar ise maksimum 500 kişi kapasiteye kadar yükselmektedir.

Teknede Mezuniyet Partisinde Alkol Kullanımı

18 yaş üstünde iseniz alkol servisi yapabiliriz, 18 yaş altına kesinlikle alkol servisi yapılmamaktadır.