Hayatının dönüm noktalarından biri olan nikâh töreninde bir farklılık arıyorsanız, teknede nikâh planlaması yapabilirsiniz. Teknede nikâh organizasyonu, her geçen gün daha fazla talep görmektedir. Nikâh salonunda basit bir nikâh yapmak yerine güzel anılar biriktirmek, eğlenceli anlar yaşamak ve misafirlerini çok daha rahat bir şekilde ağırlamak için tercih edebileceğiniz tekne etkinlikleri, uzun yıllardır firmamızın sunduğu hizmetler arasında yer almaktadır.

Teknede nikâh töreni gerçekleştirmek ve nikâh sonrası tekne eğlencesi yapmak için tercih edebileceğiniz firmamız, istekleriniz doğrultusunda en uygun tekneyi sizlere tahsis edecek ve tüm misafirlerinizin en rahat şekilde ağırlanmasını sağlayacaktır. Firmamız, 500 kişiye kadar ağırlama kapasitesine sahip tekneleri bünyesinde bulundurmakta ve kutlama türüne en uygun olan teknenin ayarlanmasını sağlamaktadır.

Teknede Nikah Fiyatları

Tekne ortamında nikah merasimi düzenlemek isteyenlerin içine sinen bir organizasyonu firmamız güvencesi ile sunuyoruz. Nikahını teknede yapmayı arzu edenler bu organizasyonda tekne kiralama süresinin en az 2 saat olduğunu belirtmek isteriz. 2 saat üzeride bir tekne kiralama da mümkün olmaktadır.

Nikah merasimi için kullanılan çiçek, süsleme ve benzer ürünler, sunulacak ikram seçenekleri, isteğe bağlı olarak yemekler, içecekler, müzik listesi, tekne rotası, misafir sayısı ve misafirlerin talepleri gibi birçok etkeni sizin ile birlikte belirleyerek organizasyonumuzu gerçekleştiriyoruz.

Teknede yapılan nikah merasiminde gezi süresince boğazın eşsiz manzarasını izleyecek olan çift ve misafirleri keyifli bir zaman yaşayacaktır. Bu da düğünün unutulmazlarını artıracaktır. Düğün salonlarına kapatılan insanların yanında teknede düğün sizce de daha cazip değil mi?

Teknede yapılacak bir düğünün ve düğüne kadar yapılacak nişan, kına gecesi gibi etkinliklerin fiyatları çok yüksek değildir. Taleplerinize göre elbette değişiklikler yapılabilir. Bunu düşüme aşamasındaysanız fazla geç olmadan bizi arayıp merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz. Belki de teknede nikah için bekleyecek fazla zaman kalmamıştır. Ne dersiniz?

Teknede Nikâh Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Resmi olarak dünya evine gireceğiniz günün unutulmaz olmasını sağlamak için tercih edebileceğiniz teknede nikâh töreni ve eğlencesi, firmamız tarafından düzenlenebilmektedir. Nikâh ve kutlama için tüm detaylara müşterilerimiz karar vermektedir. Bu sayede nikâh yapacak müşterilerimiz tam da hayallerindeki gibi bir tören ve after eğlencesi düzenleyebilmektedir.

Teknede nikâh organizasyonlarımız hakkında bilgi almak için web sitemizde belirtilen iletişim yöntemlerimizi kullanarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Teknede nikâh organizasyonu nasıl yapılır sorusunun yanıtını merak ediyorsanız, örnek organizasyonlarımıza göz atabilir ve aklınıza takılan soruları bizlere yönetebilirsiniz. Firmamızın teknede nikâh fiyatları bütçe dostudur. Ancak fiyatlarımız organizasyona katılacak kişi sayısı, tekne, organizasyon türü ve müşterilerimizin karşılanacak istekleri doğrultusunda değişkenlik gösterebilmektedir.

Teknede Nikâh Konseptleri Nelerdir?

Teknede nikâh organizasyonu yapmak istiyorsanız, bu noktada tercih edebileceğiniz pek çok farklı konsept bulunmaktadır. Firmamız, oldukça geniş bir skalada hizmet verdiği için müşterilerimizin istediği tüm konseptler gerçekleştirilebilmektedir. Sizlere fikir verebilmesi adına teknede nikâh konsept örnekleri aşağıdaki listede belirtilmektedir.

  • Sade kıyafetler, süslemeler, klasik şarkı ve ikramlıklar ile modern ve sade bir konsept tercih edebilirsiniz.
  • 80’ler, 90’lar gibi dönemsel konseptleri tercih ederek parti havasında bir nikâh yapabilirsiniz.
  • İşlemeli kıyafetler, ağır süslemeler ve ikramlar ile daha elegant bir konsept oluşturabilirsiniz.
  • İsteğinize bağlı olarak nikâh sonrası parti konsepti oluşturabilirsiniz.

Bu ve bunun gibi konseptler, firmamız tarafından özenle hazırlanmaktadır. Planlarınızı bizlerle paylaşmak ve detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Teknede Nikah Sonrası Eğlence Nasıl Yapılır?

Günümüzde teknede yapılacak etkinlikler arasında en çok rağbet gören seçenek, nikâh sonrası teknede eğlencedir. Teknede nikâh ya da nikâh sonrası eğlence yapmak istiyorsanız, firmamız aracılığıyla bu isteğinizi en güzel şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yalnızca samimi olduğunuz insanlarla teknede parti yapabilir ya da diğer hizmetlerimize göz atarak 500 kişiye kadar ağırlama kapasitesi bulunan teknelerimizde büyük bir parti düzenleyebilirsiniz. Konsepti ve isteklerinizi bizlerle paylaşarak planlamanızı yapabilir ve en mutlu olduğunuz günün herkes için unutulmaz olmasını sağlayabilirsiniz.

Teknede nikah fiyatları nedir?

Teknede nikah fiyatları tarih kişi sayısı ve menü seçenklerine göre kişi başı 70 TL- 250 TL arası değişmektedir.

Teknede nikah kaç saat sürer?

Teknede nikah organizasyonlarımız minimum 2 saat sürmektedir. Arzu edilmesi durumunda 2 saat üzeride sürebilir.

Teknede nikah kıyılabilir mi?

Teknede nikahınızı kıyabilirsiniz.

Teknede nikah için fotoğraf ve video ekibi mevcut mu?

Teknede nikah organizasyonunuz için fotoğraf ve video hizmetimiz mevcuttur.

Call Now Button
Konuşmayı Başlat
Merhaba.
Nasıl yardımcı olabiliriz?