Teknede Eğlenceli Bir Doğum Günü Yaşayın

Doğum günü kutlamaları genellikle evde veya kapalı bir mekanda, pasta kesme ile sonlanan klasik kutlamalar haline gelmiştir. Klasik doğum günlerinden sıkılanlar ise, kendileri ve yakınları için bu önemli günlerini daha özel ve değişik ortamlarda kutlamak istiyorlar. Bunların en başında da teknede doğum günü kutlamaları geliyor. Firma olarak, çok uzun yıllardan beri müşterilerimize en kaliteli ve değişik teknede doğum günü kutlamaları organizasyonlarını, % 100 müşteri memnuniyetine ulaşarak vermekteyiz.

Firmamız profesyonel ekibi ve modern donanımlı tekneleri ile her çapta doğum günü organizasyonu yapabilmektedir. Firma olarak standart uygulamaların dışına çıkarak hazırladığımız organizasyonlarla, sektöre öncülük etmekteyiz. Ayrıca yaptığımız organizasyon sayısı ve en uygun teknede doğum günü partisi fiyatları ile de sektörün lideri ve en çok talep gören firmasıyız.

Boğazda Doğum Günü

İstanbul boğazının muhteşem görüntüsü ve huzur veren masmavi suları eşliğinde doğum günü kutlamak, anılara eklenecek özel bölümlerden olmaktadır. Kapalı mekanlarda, basık ve kalabalık ortamlarda, etrafı rahatsız etme endişesi ve süre sınırlı doğum günü partileri yerine teknede, boğazda doğum günü partisi yaparak özel ve sınırsızca eğlenme imkanı bulunuyor. Üstelik boğazda doğum günü partisi fiyatları konusunda da oldukça uygun olmaktayız.

Firma olarak her türlü hava şartına uygun teknelerimizle, 365 gün boyunca boğazda doğum gün partisi düzenlemekteyiz. Doğum günü partisine sadece belirlenen misafirler katılmakta ve başka kimse tekneye alınmamaktadır. Teknede doğum günü partisi düzenlemek isteyenler sadece tekne ve hizmet ekibimizi kiralayabilir veya tüm organizasyonu firmamıza bırakarak, sorunsuz ve unutulmaz bir doğum günü yaşayabilirler.

Doğum gününü düzenleyenler ile yapacağımız koordine neticesinde, her türlü düzenlemeyi yapıyor ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda faaliyetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Teknelerimizi istenilen sürelerde veya günlük olarak da kiralıyoruz.

Boğazda Sürpriz Doğum Günü

Doğum günü partilerini sürpriz olarak yapmak isteyenler için de tekneler en ideal ortamlar olmaktadır. Firma olarak bu konuda da çok deneyimimiz bulunmaktadır. Normal bir tekne gezisi şeklinde başlayan organizasyonumuzu, başka bir kıyıdan misafirleri de alarak, yapacağımız hızlı düzenleme ve süslemelerle, sürpriz bir doğum günü partisine çevirmekteyiz. Özellikle sürpriz doğum günleri konusunda, müşterilerimizin hayallerini fazlası ile gerçekleştirmekteyiz.

Boğazda Doğum Günü Partisinde Verilen Hizmetler

Birçok firmanın düzenlemiş olduğu boğazda doğum günü organizasyonları, belir bir düzende yapılmakta ve kolay kolay verilen bu standart hizmetlerin dışına çıkılmamaktadır. Firma olarak yapılacak organizasyonun özelliğine bağlı olarak, tamamen kişiye özel hizmetler vermekteyiz. Hizmetlerimizin bazıları şu şekildedir:

  1. VIP transferi: misafirlerimizi istendiği takdirde, adreslerinden özel araçlarla alarak, teknemizin bağlı bulunduğu kıyıya konforlu bir yolculukla getirmekteyiz. İstenirse misafirler otobüslerle, doğum günü sahipleri ise özel ve lüks araçlarla da getirilmektedir.
  2. Tekne süslemeleri: teknelerimizin süslemeleri, doğum günü kutlanan kişilerin yaş, cinsiyet ve özelliklerine uygun olarak, profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Süslemelerimizi müşterilerimizle koordine ederek özel istekleri de yerine getirmekteyiz. Doğum günü masasını ayrı süslemekte, misafirlerin masalarını ise daha sade olacak şekilde süslemekteyiz. Gece yapılacak organizasyonlar için aydınlatma sistemimizin yanı sıra özel ışıklandırmalar da yapmaktayız.
  3. Ses düzeni: teknelerimizde son teknoloji ve güçlü ses sistemleri kullanmaktayız. Ayrıca yapılacak konuşmalar veya şarkı söylemek isteyenler için her türlü alternatifli ekipmanlara sahip bulunmaktayız. Organizasyon esnasında çalınacak müzikleri müşterilerimizle koordine ederek önceden hazırlıyor ve sisteme yedekli olarak yüklüyoruz. İstendiği takdirde, video veya slayt gösterileri için de hazırlık yapmaktayız.
  4. Özel Gösteriler: müşterilerimizin onayını aldıktan sonra, havai fişek ve volkan gösterilerini pastanın kesimi ile birlikte icra etmekteyiz. Son teknolojiye sahip lazer cihazlarımız ile boğaz köprüsü üzerine doğum günü mesajları yazarak, kutlamaların daha da özel olmasını sağlamaktayız.
  5. Özel ekipler: doğum günü sahibinin isteği çerçevesinde, canlı müzik ekipleri, özel şov grupları, palyaço, Hacivat ve karagöz gösterileri ile semazen gösterileri gibi istenilen türlerde özel ekipleri de teknelerimizde bulundurmaktayız.
  6. Hizmetli grubumuz: organizasyon süresince misafirlere hizmet veren ekibimiz tamamen profesyonel ve deneyimli garson ve hosteslerden oluşmaktadır. Doğum günü masasına özel garsonlarımızı belirledikten sonra, katılan misafir sayısına uygun hizmet edecek personel ayarlayarak, hizmetlerde gecikme veya sorun olmasına müsaade etmemekteyiz.
  7. Yeme ve içme: doğum günü organizasyonlarında her türlü yiyecek ve içeceği sıcak ve soğuk olarak ikram edecek donanıma sahip bulunmaktayız. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda kokteyl veya yemekli olacak şekilde menülerimizi müşterilerimize sunuyor, taleplerini de ilave ederek malzemelerimizi günlük ve taze olarak temin ediyoruz. İstenirse doğum günü pastalarını da kişiye özel olarak, kaliteli ve güvenli olarak hazırlatarak sunumlarını yapmaktayız. Müşterilerimiz istediği takdirde, kendi yeme içme işlemlerini yapabilmekte ve firmamızdan sadece sunum için hizmet alabilmektedir.
  8. Video ve fotoğraf çekimleri: doğum günü kutlamalarının hiç bir anını kaçırmayacak şekilde, yeterli sayıda ve profesyonel video ve fotoğraf çekim hizmetleri sunmaktayız. İstendiği takdirde hem albüm hem de dijital ortamda çekimlerimizi (özel yapılan kurgularla birlikte) müşterilerimize sunmaktayız.
  9. Boğaz turu: firma olarak doğum günü kutlamalarının daha neşeli ve zevkli geçmesi için, İstanbul boğazının en güzel kıyılarını kapsayacak şekilde boğaz turu da icra ediyoruz. Boğaz turunun süresini müşterilerimizin taleplerine göre düzenlemekteyiz.
  10. Temizlik ve hijyen: teknelerimizin tüm bölümleri tamamen hijyenik koşullardadır ve bu konuda kesintisiz hizmet veren ayrı bir ekibimiz bulunmaktadır.
Teknede doğum günü maliyeti nedir ?

Teknede doğum günü maliyeti tekne seçiminiz ve kişi sayınıza göre değişkenlik göstermektedir.

Teknede doğum günü ile yatta doğum gününün farkı nedir ?

Herhangi bir farkları yoktur, yatlar 50 tekneler 500 kişiye kadar kapasiteye sahiptir.

Partide alkol servisi yapıyor musunuz ?

18 yaş üstü tüm misafirlerimize alkol servisi yapılabilir.

Sessiz bir koyda yüksek sesli müzikle parti yapabilir miyiz ?

Evet mümkündür, detayları telefon görüşmesinde netleştirebiliriz.

Teknede doğum günü partisi kaç saat sürer ?

Süre minimum 1 saattir, talebinize göre konaklamalı olarakta yapılabilir.