Teknede kahvaltı organizasyonuna katılmak isteyenlerin en çok merak ettiği konulardan birisi de, bu tekne turlarının özellikleri olmaktadır. Teknede düzenlenen kahvaltı organizasyonları, teknede brunch olarak da adlandırılmaktadır. Teknede kahvaltı turları ise genel olarak sadece hafta sonları, yani cumartesi ve pazar sabahları yapılmaktadır.

Teknede yapılan kahvaltı organizasyonlarının menüleri, her zaman zengin kahvaltı çeşitlerinden oluşmaktadır. Teknede kahvaltı organizasyonlarına gezi tekneleri ya da yatlarla çıkmak mümkün olmaktadır. Bu organizasyon dâhilinde boğaz turu ve dj eşliğinde müzik hizmetleri de yer almaktadır. Teknede kahvaltı turları ise sadece kişiye özel ya da gruplar halinde yapılabilmektedir.

Teknede Kahvaltı Nasıl Yapılır?

Teknede yapılan kahvaltı turlarında hem boğazın eşsiz manzarası seyredilebilmekte, hem de açık ve temiz havada kahvaltı zevki yaşanabilmektedir. Teknede kahvaltı organizasyonları en az 2 kişilik, en çok 500 kişi olacak şekilde düzenlenebilmektedir. Teknede kahvaltı organizasyonlarına grup olarak ya da kişi olarak katılmak her zaman mümkün olmaktadır.

Teknede kahvaltı organizasyonları çerçevesinde bu tur sabah 10.00’da başlamakta olup, en az 2 saat sürmektedir. Bu kahvaltı tekne turunun süresi müşterilerin tercihine de bağlı olarak 4 ya da 5 saatte sürebilmektedir. Teknede kahvaltı turlarında tek katlı tekneler ya da yatlar kullanılmaktadır. Bu turlarda verilen kahvaltı menüleri ise her zaman zengin çeşitlerden oluşmaktadır. Buna bağlı olarak teknede kahvaltı menü çeşitleri ise şu şekilde sıralanmaktadır;

 • Menemen
 • Omlet
 • Serpme kahvaltı
 • Bal, kaymak
 • Reçel çeşitleri
 • Peynir çeşitleri
 • Zeytin çeşitleri
 • Yumurta
 • Ekmek çeşitleri
 • Domates, salatalık
 • Mevsim meyveleri
 • Yulaf Ezmesi
 • Pasta, simit, poğaça ve börek çeşitleri
 • Patates Kızartması
 • Sucuk ve sosis kızartması
 • Mısır gevreği
 • Kek çeşitleri
 • Sıcak ve soğuk içecek çeşitleri

Teknede olan kahvaltı turlarında kahvaltı çeşitleri genel olarak açık büfe olarak verilmektedir. Bunun dışında çıkılan organizasyonun içeriğine göre de, menü içerikleri ve verilişi tarzları farklılıklar gösterebilmektedir. Teknede kahvaltı organizasyonları, sadece cumartesi ve pazar günleri düzenlenmektedir.

Teknede Kahvaltı Fiyatları

En çok tercih edilen tekne turlarından birisi olan teknede kahvaltı organizasyonu ile hafta sonları şehrin stresinden uzaklaşılmakta ve açık denizde muhteşem bir kahvaltı yapılabilmektedir. Teknede düzenlenen kahvaltı organizasyonu fiyatları ise çıkılacak olan turun niteliğine, kullanılacak olan tekneye ve kahvaltı menülerinin içeriğinde göre farklılıklar göstermektedir.

Bu bağlamda teknede kahvaltı fiyatları, her zaman kişi başı olarak hesap edilmektedir. grup olarak çıkılan teknede kahvaltı turlarında ise yine fiyatlandırma kişi başı olarak yapılmaktadır. Teknede kahvaltı turlarına katılma sayısı genel olarak en az 2 kişi olsa da, bazı organizasyon sahipleri en az 10 kişi olarak bu turları düzenlemektedir.  Teknede kahvaltı organizasyonlarında en fazla 500 olacak şekilde gruplar ağırlanabilmektedir.

İstanbul Teknede Kahvaltı Organizasyonu

İstanbul Boğazı’nda hafta sonları düzenlenen teknede kahvaltı organizasyonlarına, hem İstanbul halkı, hem de şehre gelen yerli ve yabancı pek çok turist katılmaktadır. En güzel boğaz gezilerinden birisi olan teknede kahvaltı turları ile İstanbul’un eşsiz görüntülerini görmekte mümkün olmaktadır. İstanbul Boğazı turunun da programda yer aldığı, teknede kahvaltı gezilerinde kahvaltı menü çeşitleri, tura katılacak olan müşterilerin isteklerine göre de düzenlenebilmektedir.

Bu organizasyonlarda hazırlanan kahvaltı çeşitleri ise konusunda profesyonel olan deneyimli aşçılar tarafından ve hijyenik mutfaklarda hazırlanmaktadır. Teknede kahvaltı organizasyonlarında tecrübe sahibi olan garsonlar ve kadro ile hizmet vermektedir. İstanbul’da düzenlenen bu kahvaltı turları paket olarak alınabildiği, sadece tekne kiralayarak da yapılabilmektedir. Tekne kiralayarak yapılan bu kahvaltı turlarında ise müşteriler kendi kahvaltılarını kendileri hazırlamaktadır.

SIK SORULAN SORULAR

Teknede kahvaltı fiyatları ne kadar?

Teknede kahvaltı fiyatlarımız açık büfe veya kahvaltı tabağı olarak değişiklik göstermektedir. Ortalama kişi başı fiyatlarımız 50 TL ile 150 TL arasıdır.

Teknede kahvaltı için minimum kaç kişi gereklidir?

Teknede kahvaltı turlarımız kişilere veya gruplara özeldir. İsterseniz 2 kişi ister 500 kişiye kadar katılım sağlayabilirsiniz.

Teknede kahvaltı rotanız nerelerdir?

Teknede kahvaltı organizasyonumuz boğazda yapılmaktadır. Boğaz her iki yakasıda Anadolu – Avrupa yakası gezilmektedir.

Call Now Button
Konuşmayı Başlat
Merhaba.
Nasıl yardımcı olabiliriz?