Yat Kiralama İle Eğlenceli Dakikalar Yaşayın

Turizm sektörünün en ilgi çekici alanlarından biri denizciliktir. Türkiye’nin bir yarım ada ülkesi olmasından dolayı denizcilik ile ilgili birçok durum gelişmiştir. Bu nedenle de sadece balıkçılık, turizm gibi faktörler değil insanların günlük yaşamında yapmış olduğu aktiviteler de denize taşınmıştır. Bunun için ise yat kiralama işlemleri yapılmaya başlanmıştır. Boğazda yat kiralama İstanbul içerisinde sıklıkla tercih ediliyor. Birçok sebeple yat kiralaması yapılabilmektedir.

Düğün, nişan, kına gecesi, mezuniyet törenleri, evlilik teklifi gibi kutlamaların özel olması istendiği için yat kiralamaları yapılabilir. Boğaz turu, kısa bir tatil, ulaşım gibi nedenlerle de yat kiralama işlemleri gerçekleşebiliyor. Yat kiralamak için sadece bize başvurmanız yeterli olacaktır. Sizin için uygun olan yata birlikte karar vererek kiralama yapıyoruz. Ayrıca talep ettiğiniz başka hizmet varsa sizin için gerçekleştiriyoruz. Sorunsuz şekilde anın tadını çıkarma şansını yakalıyorsunuz. Üstelik yat kiralama fiyatları konusunda da bütçenizi zorlamamak üzere fiyatlandırmalar yapıyoruz.

Boğazda Yat Kiralama

Boğazda yat kiralama İstanbul hizmeti, genelde boğaz turu ve toplu geziler için tercih ediliyor. Özellikle okullar, dernekler, vakıflar kısacası kurumlar boğaz gezisi düzenlemek istiyorsa bizden yat kiralaması yapabilir. İstanbul’un denize kıyısı olan ilçelerinden kiralanan yat kalkar. Elbette öncesinde yatta olması istenen faktörler varsa bu durum sağlanır. Yatın süslenmesi isteniyorsa süslenir, atıştırmalık ya da yiyecek stoku yapılır, fotoğraf çekimi isteniyorsa gerçekleştirilir. Ardından misafirlerinizin uygun olan limandan yata girişini sağlarız.

Boğaz gezisi boyunca merak edilen her doğal ve tarihi güzelliğe uğruyoruz. Talep ettiğiniz takdirde rehber önemli olan noktaları misafirlerinize ve size anlatabiliyor.

Oldukça hoş ve ilgi çekici fotoğraflar ve video çekme imkanınız bulunuyor.

Boğazda yat kiralama fiyatları ise oldukça uygundur. Vermiş olduğumu hizmete karşılık normal ücretlerde yat kiralama işlemleri gerçekleştiriyorsunuz. Talepleriniz doğrultusunda fiyatta artış ya da azalış söz konusu olabilir. Bazı aylar ve mevsimlerde ücret artabilir ya da azalabilir. Bu zamanları takip ederek daha uygun fiyatlı şekilde yat kiralaması gerçekleştirebilirsiniz.

Ucuz Yat Kiralama

Eğer mezuniyet partileriniz varsa da sizler için oldukça keyifli zaman geçirebileceğiniz yatları kiralıyoruz. Yat içerisinde, boğazın ortasında mezuniyetinizi kutlamak istiyorsanız eğer yapmanız gereken tek şey ucuz yat kiralama İstanbul hizmetlerimizden faydalanmak oluyor.

Mezuniyete gelecek olan öğrenci ve öğretmen sayısına göre yatın kapasitesini ayarlıyoruz. İstediğiniz özel bir süsleme varsa yatı önceden hazırlıyoruz.

Sizler için özel bir müzik sistemi kuruyoruz, sonsuz eğlenmenizi destekliyoruz. Eğlenirken atıştırmanız için çeşitli yiyecek ve içecekler sunuyoruz. Böylece boğazın altında kaliteli zaman geçirmenizi destekliyoruz. Üstelik firmamız ucuz yat kiralama fiyatları konusunda lider bir firma olduğundan dolayı bu hizmetli en uygun şekilde edinmiş oluyorsunuz.

Yat kiralama zamanına, yat kiralama süresine ve yatın gideceği rotaya sizlerle birlikte karar veriyoruz. Eğer eğlence size oldukça iyi geliyorsa kiralama süresini ek ücret vererek uzatabilirsiniz. Böylece eğlencenize devam edebilirsiniz.

Kep atma töreninizi boğazın şahitliğinde yerine getirebilir, birbirinden eşsiz fotoğraflara ve videolara sahip olabilirsiniz.

Düğün ve Nişan İçin Yat Kiralama

Sizin için yat kiralaması yaptığımız en özel alanlardan biri düğünlerdir. Düğün bir çift için en özel ve anlamlı anlardan biridir. Kusursuz ve tamamen farklı olması istenir. Bunu sağlamak için ise sizlerle birlikte ortak karar vererek düğün için yat kiralama ve organizasyonları sağlıyoruz. Misafir sayınız hakkında bize bilgi vermeniz gerekiyor. Misafir sayısına göre yat kapasitenizi ayarlıyoruz. Gerekli olan ayarlamaları yapıyoruz ve kiralamış olduğunuz yatta personel dışında hiçbir yabancı kişi yer almıyor bu açıdan rahat olabilirsiniz.

Kokteyl masaları temiz ve düzenli şekilde hazırlanır, atıştırmalık ve içecek hizmetleri verilir. Video ile fotoğraf çekimleri de yapılıyor. Siz sonsuz bir hayata evet derken boğazın eşsiz güzelliği de aşkınıza şahit olmaktadır. Ayrıca en önemli durumlardan biri de sigortalı hizmet veriyor olmamızdır. Sigorta sayesinde olumsuz durumlar yaşanması önlenir, yaşandığı takdirde de hızlı şekilde çözüme ulaşır. Hem bizim hem de sizlerin hakları korunmuş olur.

Ucuz yat kiralama fiyatları sayesinde özel gününüzü deniz içerisinde geçirebilirsiniz. Çoğu düğün salonundan ve otelden daha uygun fiyatlı bir düğün imkanını yakalayabilirsiniz. Ayrıca misafirleriniz ve sizin için farklı bir deneyim olabilir.

Yat Kiralama Hakkında Ayrıntılı Bilgiler

Yat kiralama işlemleri birçok adımda tarafımızca gerçekleştirilir. Kiralama amacına göre kiralanacak uygun yat çeşidine karar verilir. Yatta yapılacak olan aktiviteler hakkında genel bir fikir oluşturulur. Yiyecekler, içecekler, aperatifler, kokteyl masalarının tasarımı, koltuklar ve sandalyeler, kullanılacak müzik, hava durumu, eğer hava yağmurluysa korunaklı bir başka alanın olduğuna emin olunur, yatın gideceği rotaya karar verilir, eğer özel bir anın özel bir yerden geçerken gerçekleşmesi isteniyorsa ayarlamalar ona göre gerçekleştirilir.

Yat hangi amaçla kiralanırsa kiralansın evcil hayvan sokulması uygun görülmez. Sigara içme konusunda da hassas olunması gerekir. Bazı alanlar sigara kullanmak için uygun değildir. Bu durumlara karar verildikten sonra sözleşme imzalanır. Böylece her iki tarafın da hakları korunmuş olur.

Eğer yat kiralamasının iptali yapılmak isteniyorsa bunun için de bazı şartları sağlamak gerekir.

Yat kiralaması hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmak isteyenler iletişim numaralarımız ve adreslerimiz ile bizlere ulaşabilir.

Yat kiralama fiyatları nedir ?

Fiyatlar seçtiğiniz yata tarihe ve kişi sayınıza göre değişmektedir.

Maksimum kaç kişi olabiliriz ?

Maksimum 50 kişi olabilirsiniz, daha büyük gruplar için 500 kişiye kadar teknelerimiz mevcuttur.

Lüks yatlarınız var mı ?

Ekonomik ve lüks yatlarımız mevcuttur.

Yatta yemek servisi yapılıyor mu ?

Yemek ve içki servisi için detayları bizimle görüşebilirsiniz.

Minimum kaç saat kiralama yapmalıyız ?

Minimum 1 saatlik yat kiralayabilirsiniz.