Teknede nikah sonrası eğlence ve yemek konusu, evlenmek üzere olan çiftlerin en çok araştırdığı konulardan birisi olmaktadır. Teknede nikah sonrası eğlence ve yemek düzenlemek, özellikle farklı ve akılda kalıcı güzel bir kutlama yapmak isteyenler en çok tercih ettikleri yollardan birisidir. Teknede yapılan bu kutlamalar ile hem çiftler, hem de davetliler çok eğlenceli anlar yaşamaktadır.

Teknede nikah sonrası eğlence ve yemek hizmeti, herkesin bütçesine uygun olacak paketlerden oluşmakta oluşmaktadır. Teknelerle yapılan bu organizasyonlar;  teknede nikah sonrası eğlence ve teknede nikah sonrası yemek olarak düzenlenmektedir. Bu eğlence ve kutlamalarda kullanılan tekneler ise gezi tekneleri ya da lüks özelliklere sahip olan yatlar olabilmektedir.

Teknede Nikah Sonrası Eğlence Nasıl Yapılır?

Özellikle son yıllarda evlenmek isteyen çiftlerin en çok tercih ettikleri kutlama çeşitlerinden birisi de, teknede nikah sonrası eğlence ve teknede nikah sonrası yemek olmaktadır. Nikah sonrası teknede düzenlenen bu eğlence ve nikah yemekleri açık, kapalı ya da yarı kapalı olarak yapılabilmektedir. Nikah sonrası kutlamalarında kullanılan bu tekneler ise çiftlerin bütün isteklerini karşılayacak şekilde özelliklere sahip bulunmaktadır.

Teknede düzenlenen bu nikah kutlamalarında ilk olarak davetlilere nikah yemeği takdim edilmekte olup, nikah yemeğinin ardından ise teknede nikah kutlaması eğlencesi düzenlenmektedir. teknede yapılan bu eğlence ve kutlamalarla evlenmiş olan çiftler ve davetliler açık havada ve deniz üzerinde unutulmayacak zamanlar geçirmektedir.

Teknede Nikah Sonrası Eğlence Fiyatları 2022

Teknede nikah sonrası eğlence fiyatları 2022 yılı itibari ile de, herkesin bütçesine uygun olan ekonomik fiyatlardan oluşmaktadır. Teknede nikah sonrası eğlence fiyatları, müşterilerin taleplerine ve aldıkları paketlere göre kendi içlerinde farklılıklar göstermektedir. Bu bağlamda nikah eğlencesi ve yemeğinde kullanılacak olan teknelerin özellikleri bu fiyatları belirleyen en önemli unsur olmaktadır.

Gezi teknelerinde düzenlenen eğlenceler daha hesaplı olan fiyatlara sahip olmaktadır. Lüks yatlarda düzenlenen nikah sonrası eğlencesi organizasyonları ise daha yüksek fiyatlarda olmaktadır. Aynı zamanda teknede nikah sonrası yapılan bu kutlamalarda davetlilere sunulacak yemek çeşitleri ya da alkollü içeceklerinde organizasyona dahil olması durumlarında fiyatlar değişebilmektedir. Yemeksiz olarak alınan teknede nikah sonrası eğlence paketleri ise daha ekonomik olan fiyatlarda olmaktadır.

İstanbul Teknede Nikah Sonrası Eğlence ve Yemek Organizasyonu

En çok tercih edilen kutlamalardan birisi olan, teknede nikah sonrası eğlence ve yemek organizasyonu İstanbul Boğazı’nda düzenlemekte olup, davetliler hem nikah sonrası eğlenceli vakit geçirebilmekte, hem de boğa turu yapma olanağı elde etmektedirler. Bu sayede İstanbul Boğazı’nda yer alan tarihi binaların ve yerlerin de görülmesi mümkün olmaktadır.

İstanbul teknede nikah sonrası eğlence ve yemek organizasyonu paketlerinin hepsine standart olarak tekne süslemeleri, masa ve sandalye düzenlemeleri ve geceye özel ışıklandırmalar dahil olmaktadır. Aynı zamanda bu organizasyonda son teknolojilere uygun olan modern ses sistemleri kullanılmaktadır.

Konforlu ve şık teknelerde düzenlenen bu nikah sonrası eğlence yemek organizasyonlarında, konularında profesyonel olan kadro ve servis ekibi yer almaktadır. Yine bu organizasyonlar müşterilerin tercihlerine bağlı olarak içkili, içkisiz ya da yemeksiz olarak sadece eğlence olarak olabilmektedir.

İstanbul Boğazda Tekne Nikah Sonrası Eğlence ve Yemek Hizmeti

İstanbul Boğazda tekne nikah sonrası eğlence ve yemek hizmeti paketleri her zaman için zengin olan yemek menülerinden oluşmaktadır. Yemek menülerinin içerisinde ise salata çeşitleri, meze çeşitleri, ara sıcaklar, ana yemek olarak balık – tavuk – et yemekleri, aperatifler, mevsim meyveleri, nikah pastası, tatlı çeşitleri ve içecekler yer almaktadır.

İstanbul Boğazı’nda tekne turu ile beraber olarak düzenlenen eğlencelerde ise Dj’ler eşliğinde müzikler çalınmakta olup, aynı zamanda animasyon grubu tarafından özel gösteriler de sunulmaktadır. Davetliler tarafından her zaman büyük beğeni toplayan bu hizmetin veriliş süresi ise en az 2 saat en çok 8 saat olmaktadır. Müşterilerin isteklerine bağlı olarak süreler daha da uzun olabilmektedir.

Açık deniz üzerinde yapılan bu organizasyonlarda teknelerin kalkış ve varış noktaları ise Kabataş, Ortaköy, Kadıköy, Bostancı, Eminönü ve Beşiktaş iskeleleri olmaktadır. Bunlara bağlı olarak gündüz düzenlenen teknede nikah sonrası eğlence ve yemek organizasyonları 12.00 ile 19.00 saatleri arasında olmaktadır. Akşam düzenlenen organizasyonlar ise saat 19.00’da başlayıp, gece saat 01.00’de sona ermektedir.

Call Now Button
Konuşmayı Başlat
Merhaba.
Nasıl yardımcı olabiliriz?