Günümüzde organizasyonlarında farklılık arayan insanlar, özellikle nişan gibi özel etkinliklerini teknede yapmak istemektedir. Teknede nişan organizasyonları, nişanınızın unutulmaz şekilde gerçekleşmesine yardımcı olacaktır. Uzun yıllardır tekne organizasyonları alanında hizmet veren firmamız, tekne etkinliklerinde piyasanın öncülerinden bir tanesidir.

Nişan, kına, nikâh, doğum günü, sevgililer günü gibi çeşitli özel günlerinizi ölümsüzleştirmek ve unutulmayacak anılar biriktirmek için bizleri arayarak dilediğiniz organizasyonunuzun teknede gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Teknede nişan fiyatları, firmamız tarafından oldukça bütçe dostu olacak şekilde oluşturulmuştur. Bu sayede çok büyük paralar harcamanıza gerek kalmadan organizasyonunuzu gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

Teknede Nişan Fiyatları

Evlenecek çiftler teknede düğün konusundan önce teknede nişan konusunu da düşünüp araştırabiliyor. Klasik ortamlarda yapılan düğünler ve nişanlar ile ilgili genel de çiftlerden ziyade davetlilerin daha keyifli dakikalar geçirmesi söz konusu olabiliyor. Ancak teknede yapılan bu gibi etkinliklerde çiftler de eğlenip keyifli dakikalar geçirebiliyor.

Teknede nişan fiyatları ise nişan merasimini tekneden yapmak isteyenlerin merak konusu oluyor. Tekne ortamında düzenlenecek bir nişanın maliyeti hakkında firmamız ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Teknede Nişan Organizasyonu Nasıl Olur?

Son zamanlarda sıkça talep edilen teknede nişan organizasyonu, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda planlanmaktadır. Bu bağlamda kişi sayısı, hizmetler ve buna benzer tüm detaylara müşterilerimiz karar vermektedir. Teknede nişan organizasyonu yapmak istiyorsanız, bu özel gününüz ile ilgili her detaya siz karar verebilirsiniz. Hizmetlerini oldukça geniş tutan firmamız, 500 kişilik organizasyonlara kadar uygun tekneler sağlayabilmektedir.

Sade, süslü, vintage, klasik gibi çok çeşitli şekilde nişan organizasyonunuzu teknelerimizde yapabilirsiniz. İsterseniz bu organizasyona 10 kişi davet edebilir, isterseniz de organizasyonunuza yüzlerce kişiyi davet edebilirsiniz. Kısaca özetlemek gerekirse, firmamızın vermiş olduğu tüm hizmetlerden dilediğiniz gibi faydalanabilir ve organizasyonunuzun nasıl olacağına bizzat karar vererek uygulanmasını sağlayabilirsiniz.

Teknede Nişan Kıyafetleri Nelerdir?

Pek çok insan, teknede yapacakları nişan organizasyonlarında nasıl giyinmeleri gerektiğine bir türlü karar verememektedir. Teknede nişan yapacaksanız, belirlediğiniz konsepte göre giyinebilirsiniz. Bu bağlamda kimi müşterimiz saten gece elbiseleri tercih ederken, kimi müşterimiz daha ağır nişanlık kıyafetlere yönelmektedir. Daha sade bir teknede nişan planı yapıyorsanız, çok kabarık olmayan ve içerisinde kendinizi rahat hissedeceğiniz kıyafetlere yönelebilirsiniz. Ancak nişan gününüzde daha şık ve elegant gözükmek istiyorsanız, ağır kıyafetler de tercih edebilirsiniz.

Teknede nişan kıyafetleri tercihiniz ne olursa olsun, teknelerimizde aradığınız konforu bulabilirsiniz. Genellikle akşam saatlerinde yapılan teknede nişan organizasyonlarında hava serin olabileceği için hazırlıklı gelmeniz ve en azından üzerinize bir şal almanız tavsiye edilmektedir.

Teknede Nişanda Ne Giyilir?

Teknede yapmayı planladığınız nişan töreninizde dilediğiniz türden kıyafetler tercih edebilirsiniz. Ancak bu noktada daha konforlu bir gün geçirmek için bazı hususlara dikkat etmeniz tavsiye edilmektedir. Örnek vermek gerekirse, teknede hava esintili olabileceği için rüzgârda çok uçuşacak ve zor anlar yaşamanıza neden olabilecek kıyafetlerden kaçınmanız önerilmektedir. Aynı şekilde teknelerimiz dalga ve rüzgârın etkisiyle doğal olarak hafif sarsılabileceği için çok yüksek topuklu ayakkabılar tercih etmemeniz de iyi bir seçim olacaktır.

Yapacağınız teknede nişan organizasyonu giyiminize engel teşkil etmese dahi, belirtilen bu hususları göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Buna ek olarak yanınıza bir şal alabilirsiniz. Daha fazla detay için bizlerle iletişime geçebilir ve merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Teknede nişan fiyatları nedir?

Teknede nişan fiyatlarımız kişi başı minimum 50 TL den başlayıp maximum 200 TL aralığında değişiklik göstermektedir.

Teknede nişan kaç saat sürer?

Teknede nişan organizasyonlarımız genelde 4 saat sürmektedir.

Teknede nişan için fotoğraf ve video ekibi mevcut mu?

Teknede nişan organizasyonu için profesyonel fotoğraf ve video ekibimiz mevcuttur.

Call Now Button
Konuşmayı Başlat
Merhaba.
Nasıl yardımcı olabiliriz?