Teknede şirket yemeği konusu, özellikle firma sahiplerinin organizasyonları için en çok araştırdığı konulardan birisi olmaktadır. Şirketlere özel olarak düzenlenen bu tekne turları ile özel lansman yemekleri, şirket personeli motivasyonu, şirket toplantıları ve bayi toplantıları yapılabilmektedir. Teknelerde düzenlenen bu şirket yemekleri, aynı zamanda yemeksiz olarak tur şeklinde, içkili, içkisiz, aperatif menü, kokteyl ya da sadece tekne kiralayarak da olabilmektedir.

Teknede düzenlenen bu şirket yemeği organizasyon paketlerinde, her zaman deneyimli olan personel ve kadrolar ile hizmet verilmektedir. Teknelerde düzenlenen şirket organizasyonları dahilinde ise müşterilerin isteklerine bağlı olarak, sine vizyon kurulumları, branda yazılar, şirket logosu ve masaya bayrak gibi benzeri hizmetler verilmektedir.

Teknede Şirket Yemeği Nasıl Yapılır?

Teknede düzenlenen şirket yemekleri ile açık denizde ve temiz havada şirket ve bayi toplantıları, personel yemekleri verilebilmektedir. En çok tercih edilen tekne organizasyonların en başında ise teknede şirket yemeği organizasyonu gelmektedir. Özellikle büyük şehirlerde yaşanan iş stresini atmak için teknede verilen şirket yemekleri, öncelikle şirket çalışanları için büyük bir motivasyon kaynağı olmaktadır.

Teknede yapılan şirket yemeği organizasyonları aynı zamanda yaygın olarak, bayi toplantısı olarak da yapılabilmektedir. Bu sayede şirket bayileri ile hoş bir ortamda buluşma imkanı doğmaktadır. Firmaların en sık yaptığı tekne turlarından bir diğeri de, personel motivasyon turları olmaktadır. Bu sayede personellerin aileleri ile de, güzel bir ortamda tanışma imkanı doğmaktadır.

Bu bağlamda teknede düzenlenen şirket yemekleri alkollü ya da alkolsüz olabilmektedir. Müşterilerin tercihine göre olan özel yemek menüleri de hazırlanabilmektedir. Teknedi düzenlenen bu turlarda hazırlanan yemekler ise profesyonel ve işinin ehli olan aşçılar tarafından, hijyenik olan mutfaklarda hazırlanmaktadır. Bunlara bağlı olarak teknede şirket yemeği menüsü ise genel olarak şunlardan oluşmaktadır;

  • Mevsim salatası
  • Ara sıcaklar
  • Seçmeli olarak ana yemek tabağı ( Izgara balık, tavuk, et yada ızgara köfte olacak şekilde)
  • 10 çeşide yakın olmak üzere, sıcak ve soğuk meze tabağı
  • Yemek yanlarına garnitürler
  • İsteğe bağlı olarak vejeteryan yemek çeşitleri
  • Tatlı
  • Meyve tabağı
  • Limitsiz olmak üzere alkollü ya da alkolsüz içecek çeşitleri

Teknede Şirket Yemeği Fiyatları

Teknede şirket yemeği fiyatları, firma sahiplerinin tercih ettikleri pakete göre ve istediği konseptlere göre kendi içinde farklılık göstermektedir. Teknede şirket yemekleri deniz üzerinde ve açık havada tekne gezintileri eşliğinde yapılmaktadır. Tekne üzerinde verilen bu şirket yemeklerinin ücretinin hesaplanması ise davete katılanlara göre hesaplanmaktadır. Buna bağlı olarak teknede şirket yemeği fiyatı, kişi başı olarak hesaplanmakta ve yemekte tercih edilen menü seçeneklerine göre de ayarlanmaktadır.

Aynı zamanda teknenin lüksüne göre de bu fiyatlar değişmektedir. Teknede verilen şirket yemeklerinde kullanılan tekneler, tek katlı ya da iki katlı olabilmektedir. Bu açıdan normal teknelerin yanı sıra, yat tarzında olan teknelerde şirket yemeklerinde kullanılabilmektedir. Müşterinin tercihine göre seçilen tekne modelleri de, şirket yemeği fiyatlarını değiştirebilmektedir.

İstanbul Teknede Şirket Yemeği Organizasyonu

Teknede şirket yemeği organizasyonları, İstanbul Boğazında yapılmakta olup, eşsiz boğaz manzarası eşliğinde bu yemekler verilmektedir. Şirket yemeklerinde kullanılan tekneler ise 25, 50, 100, 150, 200, 250, 300, 350, 400, 450 ve 500 kişi kapasiteli olmaktadır.

İstanbul’da teknede düzenlenen bu tekne şirket yemeği organizasyonları alkollü, alkolsüz, kokteyl ya da aperatif menülerden oluşabilmektedir. En çok tercih edilen organizasyonlarından birisi olan İstanbul teknede şirket yemeği organizasyonu, haftanın her günü ve gece ya da gündüz olacak şekilde yapılabilmektedir.

SIK SORULAN SORULAR

Teknede şirket yemeği fiyatları ne kadar?

Teknede şirket yemeği fiyatları menü içeriği tarih kişi sayısı ve saat süresine göre belirlenmektedir. Ortalama kişi başı fiyatlarımız 90 TL ile 250 TL arasında değişiklik gösterir.

Teknede şirket yemeği için minimum kaç kişi gereklidir?

Teknede şirket yemeği organizasyonları için minimum 2 kişi maximum 450 kişi ye kadar hizmet verebilmekteyiz.

Teknede şirket yemeği hizmetinizde neler dahildir?

Teknede şirket yemeği organizasyonlarımızda 2 veya 4 saat boğaz turu – yemek veya kokteyl menü – müzik yayını kişi başı fiyatımız içerisine dahildir.

Call Now Button
Konuşmayı Başlat
Merhaba.
Nasıl yardımcı olabiliriz?