Teknede Düğün

En önemli özel anlar arasında yer alan düğün, nikah, nişan, kına gecesi birbirinden keyifli geçmesi gereken gecelerdir. Özellikle kadınlar bu anların farklı ve anlamlı olmasını istemektedir. Bir peri masalını andıran düğün, nişan ya da kına gecesi isteyen kadınlar ve erkekler için en uygun seçeneklerden biri de sunmuş olduğumuz teknede düğün imkanıdır. Bu imkanlar içerisinde teknede düğün fiyatları konusunda alanımızda iddialı bir konumdayız.

Tekne içerisinde, maviliğin ortasında misafirler eşliğinde yeni bir hayata başlamak oldukça özel ve anlamlı olacaktır. Çok çeşitli riskleri barındırsa da klasik kutlamalardan farklı bir organizasyon yapmak isteyenler için vazgeçilmez tercih olacaktır. Sizlere sunduğumuz imkanlardan faydalanmak için bize başvurmanız yeterli olacaktır. Kusursuz tekne organizasyonumuz sayesinde siz sadece anın tadını çıkaracaksınız.

Tekne düğün İstanbul organizasyonları hem kendiniz hem de misafirleriniz için tercih edebileceğiniz en uygun düğün ya da nişan imkanlarından biridir.

Teknede Nişan

Nişan iki insanın birbirine evlilik içiz söz verdiği oldukça önemli kutlamalardan biridir. Türk örf ve adetlerine göre nişan kutlamaları birçok misafir eşliğinde, büyük organizasyon ile gerçekleştirilir. Sizlere nişan organizasyonunuzu teknede yapma imkanı sunuyoruz. Birçok nişan kutlaması yapan insandan daha eşsiz bir kutlamayı gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Teknede nişan İstanbul Marmara denizinde gerçekleşiyor. Böylece boğazın kusursuz güzelliği evliliğe ilk adımınızda sizlere şahitlik ediyor.

İlk olarak tekne organizasyonu sizin de fikirleriniz eşliğinde tarafımızca hazırlanır. Tarih, saat aralığı, misafir kapasitesi, ikramlık, yiyecek ve içecek seçeneği, pasta, süsleme seçenekleri, fotoğraf ya da video çekimi gibi faktörler profesyonel şekilde ayarlanıyor. Ardından sizi ve misafirlerinizi sorunsuz şekilde ağırlıyoruz.

Uzmanca gerçekleştirilen organizasyonda nişan merasimi boyunca boğazda gezi imkanı sunuyoruz. İstanbul’un her doğal ve tarihi güzelliğini görerek evlilik sözü vermiş oluyorsunuz. Organizasyon süresine karar verebilirsiniz. Sürede uzatma talep ettiğiniz takdirde ek ücret ödemesi gerekir. Teknede nişan fiyatları sizin talep ettiğiniz hizmetlere göre değişiklik gösterebilir.

Teknede Kına Gecesi

Düğünden birkaç gün önce gerçekleştirilen kına gecesi, kadınlar arasında yapılan bir nevi bekarlığa veda partisidir. Türk geleneklerinde de her kadının yapmak istediği bir kutlama türüdür. Farklı bir kına gecesi kutlaması isteyenler de teknede kına gecesi organizasyonumuza başvurabilir. Teknede kına gecesi fiyatları bulabileceğiniz en uygun şekilde hizmetinize sunulmaktadır.

Kına gecesinde sadece kadınların olması isteniyorsa kaptan, yemek servisi yapan personel de kadın olarak ayarlanmaktadır. Böylece güvenilir şekilde sadece kadınların olduğu bir ortamda kına gecesi kutlaması yapılabilir. Erkek kadın karışıksa kutlama ona göre ayarlanır.

Teknede kına gecesi İstanbul kutlaması için özel olarak eğlence organizasyonları gerçekleştirilir. İsteğe göre dansçılar, müzik ayarlaması, ikramlar, hediyeler ayarlanır. Yemekli bir kutlama istenirse ona göre hazırlık gerçekleştirilir.

Genelde kına gecesinin gece saatlerinde olması talep edilmektedir. Saatlerini sizin talebinize göre ayarlamaktayız. Kaç saat süreceğine de siz karar verirsiniz. Temiz havada boğazın eşsiz görüntüsünün kına gecenize şahit olmasını istiyorsanız yapmanız gereken tek şey firmamızdan organizasyon hizmeti almak olacaktır.

Teknede Nikah

Fotoğraflarda daha estetik çıkması, güzel bir anı kalması, misafirleri fazlası ile memnun olmasını isteyenler için en uygun evlilik merasimi Teknede düğün İstanbul ile sağlanıyor. İster nikah ve düğün birlikte ister ikisi ayrı ayrı gerçekleşebilir. Teknede düğün organizasyonlarımızdan faydalanarak en eşsiz ve en havalı evlilik merasimine sahip olabilirsiniz.

Organizasyon boyunca tekne kiralama süresi en az 2 saattir. 2 saatten fazla şekilde de kiralama yapabilirsiniz. Ücrette değişim söz konusu olabilir. Süslemeler, kullanılan çiçekler ve ürünler, sunulacak ikram alternatifleri, yemekli ise yemekler, içecek, çalınacak müzikler, teknenin rotası, hava durumu, misafir sayısı, misafirlerin talepleri gibi birçok faktörü sizler için hazırlıyoruz. Sunmuş olduğunuz istekleri teknede düğün için uyarlıyoruz.

Ayrıca düğün boyunca boğazın eşsiz manzarasını izleyebilirsiniz. Sonsuz birlikteliğe adım atarken dünyanın en güzel yerinde söz verebilirsiniz.

Teknede düğün fiyatları tahmin edildiği kadar çok değildir. Sizin taleplerinize göre elbette değişiklikler olabilir ancak genelde ortalama bir ücret söz konusu olur.

Oldukça Kaliteli Hizmet Sunmaktayız

Sizleri memnun edebilmek için sunduğumuz hizmetin içerisinde birçok seçenek yer alıyor. Öncelikle sizinle birlikte istemiş olduğunuz organizasyona karar veriyoruz. Süslemeleri, yapılacak aktiviteleri, çalınacak müzikleri belirliyoruz. Kutlama günü için tekneyi sorunsuz şekilde hazır ediyoruz.

Gelecek misafir sayısına göre oturacak sandalye sayısı, kokteyl masasına karar veriyoruz. Genelde tekne kutlamalarında yemekten ziyade atıştırmalık ve içecekler sunuluyor ancak talebinize göre yemek programı da hazırlayabiliyoruz. Sorunsuz şekilde sunumunu da sağlıyoruz.

Nikah işleminin gerçekleşmesini boğazın en güzel yerinde olmasını sağlıyoruz. Böylece unutulmaz bir evlilik gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

Eğlence, müzik, oyun sizler için hazırlanıyor. İster yörenize göre müzikler ister daha modern şarkılar kutlama boyunca size eşlik ediyor.

Talebinize göre de fotoğraf ve video çekimi söz konusu olabilir. Sonsuza kadar sizinle birlikte gelecek olan görüntüleri sizlere sunuyoruz.

Nişan, düğün, kına gecesi gibi organizasyonlar için tekne hizmeti almak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey bize başvurmak olacaktır. Bizlere iletişim yollarımız ile ulaşım sağlamanızın ardından sizlerle uygun programı gerçekleştirmiş oluyoruz. Güvenilirliğimiz açısından sizlerin de haklarını koruyan sözleşmeleri imzalıyoruz.

Teknede düğün fiyatı nedir ?

Teknede düğün fiyatı kişi sayınıza – tarihe – tekneye ve yemek seçeneklerine göre değişmektedir.

Misafirlere pasta ikramı yapabilir miyiz ?

Misafirlere dilenen şekilde yemek ve pasta ikramı yapabiliriz.

Teknede düğün kaç saat sürer ?

Teknede düğün ortalama 4 saat sürmektedir, süreyi kısaltıp uzatmak sizin tercihinize kalmıştır.

Tekneye nikah memuru getirebilir miyiz ?

Nikah memuruyla anlaşmanız halinde tur güzergahına uygun bir yerden memur alınıp nikah sonrası uygun bir noktaya bırakılabilir.

Tekneyi süsleme konusunda bir hizmet var mı ?

Evet talep doğrultusunda düğün konseptine uygun tül ve balonlarla tekneyi süsleyebiliriz.